A+ A A-

bienale 2016 foto smallI v letošním roce se naši žáci zúčastnili Olomouckého bienále, což je  soutěžní přehlídka výtvarných a literárních prací žáků a studentů základních a středních škol a školských zařízení olomouckého kraje.

Do výtvarné části soutěže probíhající jednou za dva roky jsme se zapojili již podruhé a také letos se nám, stejně jako před dvěma lety, podařilo dosáhnout na nejvyšší příčky. Petra Kupková ze třídy 3. B byla v kategorii střední školy oceněna za svůj soubor prací s názvem Dvojí tvář.

Na slavnostní vernisáži, která se konala ve středu dne 4. ledna 2017 v galerii Půda v prostorách Uměleckého centra Univerzity Palackého, byly předány diplomy a věcné ceny a rovněž se naskytla možnost vidět i ostatní oceněné práce včetně velmi zajímavých videoprojekcí.

Konkurence byla opravdu značná a Petřino ocenění je dokladem toho, že jsou žáci naší školy opravdu talentovaní a schopní prosadit se i v náročnějších soutěžích.

Úspěchy našich studentů

Akce školy

Časopis GRAFIKON

grafikon-02

Školní časopis zaměřený na události z naší školy a novinky ohledně Vysokých škol či polygrafické výroby.

kontakty

Teoretická výuka
mobil: 777 025 055
e-mail: rollerova@polygraficka.cz
selector
Praktická výuka
mobil: 777 074 053 
e-mail: skyva@polygraficka.cz

@ 2012 Střední škola polygrafická, Olomouc | Všechna práva vyhrazena.

Přihlásit nebo Registrovat

Jste na Facebooku?

Pro přihlášení na stránky můžete použít svůj Facebook účet.

fb iconPřihlásit přes Facebook

PŘIHLÁSIT SE